v pracovných dňoch od 15:00 do 16:00 +43 699 190 884 38
Termín je možné dohodnúť aj prostredníctvom SMS alebo WhatsApp

O mne

Volám sa MUDr. Jaroslav Karovič, M.A., a pôsobím ako súkromný gynekológ v ambulancii na adrese: „Altes Kloster“, Fabriksplatz 1a/1/6, 2410 Hainburg an der Donau, Rakúsko, vzdialenej len 15 kilometrov od Bratislavy. Prácu gynekológa a pôrodníka vykonávam od roku 1998 a odbornú prax som získal na klinikách na Slovensku (II. Gynekologicko-pôrodnícka klinika, Šulekova, Bratislava a I. Gynekologicko-pôrodnícka klinika, Zochova, Bratislava), v Nemecku (St. Antonius-Hospital, Gronau, Rudolf-Virchow-Klinikum, Glauchau a Klinikum Kempten) a v Rakúsku (Landesklinikum Mistelbach).

Od roku 2010 pôsobím ako Oberarzt na oddelení gynekológie a pôrodníctva v Landesklinikum Hainburg an der Donau v Rakúsku. Pravidelne sa zúčastňujem odborných školení, konferencií a kurzov zameraných hlavne na prenatálnu diagnostiku, urogynekológiu, minimálne invazívne operačné postupy, ako napríklad laparoskopia a estetická medicína.

Vo svojej súkromnej ambulancii poskytujem komplexnú predpôrodnú starostlivosť, vrátane poskytnutia podrobných informácií o alternatívnych pôrodoch, ako napríklad hypnopôrod a pôrod do vody, ďalej poskytujem preventívne onko-gynekologické prehliadky, kolposkopické vyšetrenie, ultrazvukové vyšetrenie, očkovanie proti vírusu HPV, odbery bakteriálnych kultivácií, chlamýdií a HPV, antikoncepčnú a klimakterickú poradňu – viď zoznam v časti Poskytovaná starostlivosť.

V prípade komplexnejšieho problému viem pacientktu odporučiť na špecializované pracovisko na ďalšiu diagnostiku a liečbu a tieto konzultovať v súčinnosti so špecializovaným pracoviskom. V rámci estetickej medicíny poskytujem aplikáciu kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu.

Ambulancia má výbornú dopravnú dostupnosť z Bratislavy, autom s možnosťou bezplatného parkovania alebo autobusom linkou 901 spod Mosta SNP.

Teším sa na Vašu návštevu a verím, že Vám dokážem pomôcť a poradiť.

Životopis

 • narodený v roku 1972 v Bratislave
 • Gymnázium na ulici Ladislava Sáru v Bratislave
 • 1996 ukončenie štúdia medicíny na lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave
 • 1997 sekundárny lekár na klinike Hematológie, Transfuziológie a Transplantácie kostnej drene na Univerzite Komenského v Bratislave
 • 1998 postgraduálne štúdium na University of Leeds vo Veľkej Británii, Master of Arts in Health Services Studies, M.A.
 • od roku 1998 lekár pôsobiaci v odbore gynekológia a pôrodníctvo na II. a I. Ženskej Klinike lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, na oddeleniach v Spolkovej Republike Nemecko: v Gronau/Nordrhein-Westphalen, Glauchau/Sachsen, Kempten/Bayerns
 • 2006 Atestácia z odboru Gynekológia a pôrodníctvo
 • Gynekológ a pôrodník, Oberarzt v Dolnom Rakúsku: Landesklinikum Mistelbach 2007-2010 a od roku 2010 v Landesklinikum Hainburg and der Donau
 • Kurz laparoskopie u Prof. Dr. Kecksteina vo Villachu, Korutánsko 2012
 • Kurz pôrodu do vody 2013
 • pravidelné intenzívne kurzy v urogynekológii v Geinbergu, Horné Rakúsko